iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 3 dny 14 hodin zpět

Bytyqi přišla o výplaty z ringu a dělá s dětmi: Už nechci jen boxovat

25. Září 2020 - 13:00
Už nějaký čas si do kolonky povolání nepíše boxerka, ale dětská ergoterapeutka. Fabiána Bytyqi nastoupila do zaměstnání, když ji koronavirová krize připravila o výplaty z ringu, a už by neměnila. „I kdyby mi někdo nabízel, abych zase jen boxovala, nešla bych do toho. Odejít z práce rozhodně nemíním,“ říká mistryně světa organizace WBC, která na jaře bojovala s nákazou covidem-19 a dnes večer se po deseti měsících znovu představí mezi provazy.

Dobře vydělávající pěsti! Nejvíc bere Fury. Kolikátý je McGregor?

24. Srpen 2020 - 4:30
Vydělávat si bojovými sporty není lehká práce. Některým se ale opravdu vyplatí. Nejvíc za posledních dvanáct měsíců na účet inkasoval boxer Tyson Fury. Tvrdí to aktuální přehled stovky nejlépe placených sportovců podle časopisu Forbes. Na absolutní špici žebříčku trůní švýcarský tenista Roger Federer, který si vydělal 106 milionů dolarů (cca 2,3 miliardy korun). Z bojovníků se do prestižní stovky dostalo celkem pět jmen. A víc se vyplatí rozdávat rány v ringu.

Večer tvrdých knockoutů! Joshuovi soupeři otřásli světem těžké váhy

23. Srpen 2020 - 16:00
V boxu bylo ze soboty na neděli pořádně rušno. Tři bývalí rivalové Anthonyho Joshuy předvedli hodně překvapivé bitvy. Čtyřicetiletý Alexandr Povětkin srazil v britském Brentwoodu k zemi favorita Dilliana Whytea a ukořistil tak diamantový a prozatímní pás WBC. V německém Magdeburgu zase často odepisovaný Kevin Johnson knockoutoval dlouho neporaženého Yoana Pabla Hernandeze.

Bojovník Kincl: Boxerskou premiéru jsem měl lehce na salámu

27. Červenec 2020 - 17:30
Patrik Kincl, to je muž mnoha povolání. Trenér, promotér, moderátor podcastu, a hlavně bojovník. Teď už dokonce ve dvou sportech, kromě své hlavní disciplíny MMA si vyzkoušel i box. „Sedlo mi to,“ řekl královéhradecký zápasník v pořadu FIGHT! na iSport TV, i když prý měl zápas "na salámu."

Tyson se vrací, čeká ho Jones! Moje vzory, ale radost nemám, říká Kraj

26. Červenec 2020 - 17:15
Období netrpělivého očekávání, kdo se stane příštím soupeřem Mika Tysona, je u konce. Čtyřiapadesátiletý Američan bude v ringu čelit o tři roky mladšímu krajanovi Royi Jonesovi mladšímu. Ke střetu dvou velkých jmen dojde 12. záři v kalifornském Dignity Health Sports Parku, což je fotbalový stadion pro dvacet sedm tisíc diváků. „Bude to prostě neuvěřitelné,“ avizuje Železný Mike. Půjde jistě o velikou reklamu boxu, ale ne každý je příznivcem tohoto comebacku.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2020- Login