iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 3 dny 1 hodina zpět

Příběh boxerské hvězdy: Joshua strmě vyletěl vzhůru, teď je na rozcestí

30. Červen 2019 - 17:15
Na pokraji věčnosti, či zapomnění. Anthony Joshua světový box ozářil jako málokdo před ním. Jeho střet s dlouholetým vladařem ringu Vladimirem Kličkem sledoval celý svět. Tvrdá bitva dala všem připomenout nejlepší duely historie. Brit tím usedl na trůn krále těžké váhy, z něhož ho nedávno překvapivě svrhl podsaditý bijec Andy Ruiz Jr. Odveta rozhodne, zda příběh populárního ranaře bude pokračovat. „Půjdeme znovu na to a já ho zbiju,“ slibuje posmutnělým fanouškům.

Ducár o prohře i žádosti o ruku v ringu: bál se, aby se nevzbudil až v šatně

23. Červen 2019 - 18:10
Byly to nervy plných dvanáct kol. Boxer Vasil Ducár se před dvěma týdny statečně rval o světový titul, ale nakonec zažil svou první prohru mezi profíky. Plán stát se šampionem tak nevyšel. Dobře ale dopadl jiný dlouhodobý záměr. Ducár totiž po zápase požádal přítelkyni o ruku, a ta souhlasila. „Jediné, z čeho jsem měl trochu obavy, abych nedostal knokaut. Abych se zkrátka neprobudil až v šatně. To by mé plány celkem zkomplikovalo,“ říká s úsměvem český bojovník, profesionální policista.

Boxer Pejsar o setkání s Furym: Je zapálený jako dítě! Poslal mi i zprávu

19. Červen 2019 - 17:00
Stačí jedno setkání a jste jeho, tak silně působí na okolí charisma Tysona Furyho. Potvrdit to může i český boxer Václav Pejsar, který se s divokým Britem potkal loni během tréninkového kempu na Ostrovech. „Vyzařuje z něj neuvěřitelná energie, ani se to nedá popsat,“ vypráví čtyřiatřicetiletý bojovník. Ve čtvrtek Tyson Fury dorazí do Prahy.

Velkolepý comeback boxera Furyho, vyhrál duel neporažených: Přišel jsem si to užít

16. Červen 2019 - 10:20
Bývalý mistr světa v těžké váze Tyson Fury udělal v souboji dosud neporažených profesionálních boxerů krátký proces s Němcem Tomem Schwarzem. Třicetiletý Brit v Las Vegas vyhrál duel technickým k.o. už ve druhém kole a večer zakončil zpěvem.

Happy end přes prohru na body. Ducár požádal v ringu přítelkyni o ruku

8. Červen 2019 - 22:46
Parádní zápas bez toužené výhry. Vasil Ducár souboj s Kevinem Lerenou prohrál na body. Držitelem titulu IBO v křížové váhové kategorii do 90,7 kg tak zůstává rodák z Johannesburgu, kde se souboj uskutečnil. I tak nepojede český boxer z Jihoafrické republiky se svěšenou hlavou. Hned po tvrdé bitvě požádal svou přítelkyni o ruku a slyšel sladké „Ano.“

Čech Ducár jde bojovat o světový titul! Slíbil nervy do poslední chvíle

8. Červen 2019 - 10:13
A je to tady! Po dlouhé době se český box dočkal okamžiku, kdy vyslal reprezentanta do boje o světový titul. Devětadvacetiletý Vasil Ducár bude dnes večer bojovat v Jihoafrické republice s tamním ranařem Kevinem Lerenou o pás šampiona IBO. Usměvavý bijec sice odletěl do Afriky jako outsider, ale vlastně je za to rád. „Vždy, když jsem jel do zahraničí, tak to bylo takzvaně na porážku, ale zatím jsem pokaždé nakonec vyhrál,“ prozrazuje tuzemská jednička křížové váhy. 

Nový král těžké váhy Ruiz Jr.: Stát se šampionem? Je to jako postavit dům

6. Červen 2019 - 19:30
Strůjce největšího překvapení v moderní historii těžké váhy. Když Andy Ruiz Jr. vyrval pásy šampiona z rukou Anthonyho Joshuy, svět boxu ztratil dech. On ale o své výhře nepochyboval od chvíle, kdy se dozvěděl, že dostane se slavným Britem možnost bojovat. Do zápasu tehdy zbývalo pět týdnů. Pak mexický pracant postavil novou legendu.

Panická ataka, přiotrávené jídlo? Joshua se vymezil ke konspiracím

6. Červen 2019 - 11:25
Podivná prohra? Nevymýšlejte konspirace a nehledejte v tom něčí vinu. Zhruba tak vyznívá vysvětlení Anthonyho Joshuy, které uveřejnil na svém YouTube kanálu v reakci na víkendovou prohru s Andym Ruizem Jr., která zaskočil celý boxerský svět. „Neměl jsem žádnou panickou ataku, nebylo v tom ani kontaminované jídlo,“ popřel britský boxer časté domněnky. Zároveň ale přiznal, že jednoduše neměl v New Yorku svůj den.

Joshua chce pásy zpět: Dostal jsem naloženo. Odveta bude koncem roku

5. Červen 2019 - 9:03
Pozdvižení z porážky britského boxera Anthony Joshuy s americkým cvalíkem Andy Ruizem Jr. se ještě pořádně neusadilo a už je jistá odveta. Joshuův manažer Eddie Hearn to v úterý oznámil na sociálních sítích. Boj by se měl konat v listopadu, nebo v prosinci. O místě se teprve jedná. Variantou je Cardiff, mač se ale může i znovu vrátit do Spojených států.

Podivuhodná prohra Joshuy: Jaké byly pravé příčiny debaklu šampiona?

3. Červen 2019 - 18:30
Svět boxu stále vstřebává převrat v těžké váze. Jak je možné, že Anthony Joshua prohrál souboj s Andym Ruizem Jr.? Podsaditý Američan s mexickými kořeny je jistě skvělým bojovníkem, ale asi každý si musel všimnout, že britský ranař nebojoval jako dříve. Působil zpomaleně a vyděšeně. Zahraničí média přichází s mnoha spekulacemi. Jaká domněnka je pravděpodobně nejblíže pravdě?

Kraj o prohře Joshuy: Tragický výkon! Byl chcíplej a v očích vyplašený

3. Červen 2019 - 4:50
Tohle čekal málokdo. Sobotní prohra Anthonyho Joshuy, jenž se už několik let zdál hlavním pilířem světové těžké váhy, zaskočila mnoho fanoušků, ale i boxerských hvězd. „Nechápu to. Od třetího kola byl totálně vyřízený,“ diví se Rudolf Kraj bývalý ringový bijec a majitel stříbrné olympijské medaile. A jak podle něj dopadne odveta?

ŠOK! Těžká váha má nového krále. Joshua podlehl tlouštíkovi Ruizovi

2. Červen 2019 - 6:12
Král Joshua padl! Premiéra v Americe dopadla pro britského hrdinu špatně. Anthony Joshua prohrál v New Yorku souboj s Američanem Andym Ruizem Jr. v sedmém kole po několikátém počítání. Pásy světového šampiona tak přebírá hbitý tlouštík a většina fanoušků boxu je v šoku. „Nemůžu uvěřit, že jsem splnil svůj sen, nebe je limit!“ prohlásil nový vládce těžké váhy.

Svátek boxu! Joshuu při premiéře v New Yorku čeká nebezpečný tlouštík

1. Červen 2019 - 13:20
Překonání další mety. Přesně to znamená pro Anthonyho Joshuu nadcházející zápas. Pro britského knokautéra se totiž jedná o premiéru ve Spojených státech. Devětadvacetiletý Brit v neděli ráno středoevropského času osloví miliony nových fanoušků, aby nebylo pochyb o tom, že je ikonou světového boxu. V cestě mu stojí obtloustlý Američan Andy Ruiz Jr., který však může být větší překážkou, než se zdá. „Všichni mají pocit, že je to žebrák, podle mě tomu tak ale rozhodně není,“ upozorňuje Rudolf Kraj, český hrdina ringu. 

Boxer Wilder obhájil titul WBC, stačily mu necelé tři minuty

19. Květen 2019 - 7:25
Americký boxer Deontay Wilder obhájil v New Yorku titul mistra světa těžké váhy organizace WBC. Svého krajana Dominica Breazeala poslal k zemi hned v prvním kole. Připsal si tak 41. vítězství v profesionálním ringu a počtyřicáté uštědřil soupeři k.o.

Dvě hvězdy v ringu! Vémola si zkusil trénink s boxerskou legendou Krajem

9. Květen 2019 - 19:35
Dvě veliké persony bojových sportů mezi šestnácti provazy. Nejpopulárnější český MMA bojovník Karlos Vémola si před několika týdny vyzkoušel boxerský trénink s Rudolfem Krajem, jenž je majitelem stříbrné olympijské medaile z Her v Sydney 2000. „Z velikých chlapů respekt nemám, ale z chlapa s takovouhle rychlostí by měl mít respekt asi každý,“ řekl uznale Terminátor.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2019- Login