iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 2 dny 25 min zpět

Bojovník Kincl: Boxerskou premiéru jsem měl lehce na salámu

27. Červenec 2020 - 17:30
Patrik Kincl, to je muž mnoha povolání. Trenér, promotér, moderátor podcastu, a hlavně bojovník. Teď už dokonce ve dvou sportech, kromě své hlavní disciplíny MMA si vyzkoušel i box. „Sedlo mi to,“ řekl královéhradecký zápasník v pořadu FIGHT! na iSport TV, i když prý měl zápas "na salámu."

Tyson se vrací, čeká ho Jones! Moje vzory, ale radost nemám, říká Kraj

26. Červenec 2020 - 17:15
Období netrpělivého očekávání, kdo se stane příštím soupeřem Mika Tysona, je u konce. Čtyřiapadesátiletý Američan bude v ringu čelit o tři roky mladšímu krajanovi Royi Jonesovi mladšímu. Ke střetu dvou velkých jmen dojde 12. záři v kalifornském Dignity Health Sports Parku, což je fotbalový stadion pro dvacet sedm tisíc diváků. „Bude to prostě neuvěřitelné,“ avizuje Železný Mike. Půjde jistě o velikou reklamu boxu, ale ne každý je příznivcem tohoto comebacku.

Kincl o debutu v boxu: Manželka to neprožívala. Soupeř byl tvrďák

26. Červen 2020 - 20:00
Dvojnásobně zdárná premiéra. Nejenom že Patrik Kincl zaznamenal úspěch jako jeden z hlavních mužů organizace MMAsters League, která má za sebou první galavečer. Zároveň vyhrál debutový zápas v profesionálním boxu. „Mou premiéru manželka vůbec neprožívala,“ prozradil s pousmáním třicetiletý bojovník z Hradce Králové.

Kincl ovládl premiéru v boxu! Vyhrál nekompromisně na body

25. Červen 2020 - 23:40
Premiéra na jedničku! V boxerském klání i po organizační stránce. Jeden z hlavních mužů nově vzniklé organizace MMAsters League Patrik Kincl zvládl duel proti Martinu Valentovi, když jednoznačně vyhrál na body. A radost mu mohl udělat nejen úspěch v zápase, ale také výborně zvládnutá akce. První turnaj v kladenském obchodním centru Oáza se divákům zkrátka líbil.

Nejtěžší zápas všech dob! Hora vyzývá rivala mezi siláky, jde o starou křivdu

1. Červen 2020 - 19:42
Slovní spojení „zápas těžkých vah“ dostane úplně nový rozměr. Už brzy se do ringu postaví dva skoro dvousetkiloví pořízci, nejslavnější strongmani své doby. Angličan Eddie Hall, donedávna držitel světového rekordu na mrtvý tah, na jedné straně, a na druhé Islanďan Hafthor Björnsson, Gregor „Hora“ Clegane z populárního seriálu Hra o trůny, který Hallův půltunový rekord o jedno kilo překonal. Jde ale o mnohem víc, než o zápis v Guinnesově knize, tihle dva se skutečně nesnáší a přou se o několik let staré obvinění z podvodu.

Vémola: Konečný mluví o zápase, který nebude. Box? Možná s Marpem

27. Květen 2020 - 4:30
Když zápasí český Terminátor, vždy to strhne veliký zájem publika. A co teprve, kdyby bojoval poprvé v boxu... To si uvědomuje mnoho promotérů, a tak Karlos Vémola často dostává nabídky na zápas mezi provazy. Jednu dostal dokonce od Lukáše Konečného, trenéra a bývalého světového šampiona. „Najednou to vyjelo v médiích, aniž by se o tom semnou kdokoliv bavil,“ diví se Vémola.

Nabídka pro Tysona. Za půl miliardy řežba bez rukavic, soupeř zářil i v UFC

26. Květen 2020 - 11:11
Nejdřív to vypadalo trochu jako vtip, ale může to být realita. Návrat třiapadesátiletého boxera Mike Tysona do ringu je zase o něco blíž poté, co mu organizace BKFC nabídla kontrakt na 20 milionů dolarů (půl miliardy korun).

Zapomenutá legenda: jediná prohra, dlouhé počítání a mrzutý Al Capone

25. Květen 2020 - 13:00
Před 123 lety se narodil boxerský velikán, na kterého se trochu zapomíná. Gene Tunney přitom patří mezi největší sportovní hvězdy všech dob. Počty diváků na jeho zápasech lámaly rekordy. Vyhrál 65 duelů, prohrál jen jeden na body. V dobách, kdy byl už slavným rohovníkem, odjel pracovat s dřevorubci. V baru dal poučný výprask slavnému spisovateli Ernestu Hemingwayovi a proslulý mafián Al Capone si proti němu vsadil balík.

Tyson zblízka. Bez manželky by skončil tragicky, co má ukázat návrat?

23. Květen 2020 - 16:30
Legenda hlásí návrat. A skoro se zdá, že Železný Mike Tyson nerezaví. Od chvíle, kdy ohlásil návrat do ringu po patnácti letech, udivuje všechny tím, v jaké je kondici. Co stojí za jeho proměnou? Ví to Radim Tauchen, český organizátor evropské tour slavné „Bestie“. Navíc prozradil, jaký je proslulý boxer zblízka. „Je jednou z nejmilejších celebrit, se kterými jsem kdy spolupracoval,“ říká o hvězdě, s níž se zná už deset let.

Návrat Tysona? V 53 vypadá skvěle, ale je to riziko, varují české hvězdy

13. Květen 2020 - 18:30
Neuvěřitelná proměna! Když v listopadu 2018 navštívil Mike Tyson Prahu, působil unaveně, pomalu mluvil, legendární boxerský dravec byl zkrátka tentam. Ohlášení jeho comebacku vzbudilo ve sportovním světě právem poprask. Svět také obletěly záběry, na kterých Železný Mike působí, jako by omládl o dvacet let. Pryč jsou přebytečná kila, zpátky je dynamika a razance. Ale nic nemusí být, jak se zdá. „Je třeba brát v potaz, že už je dlouho v boxerském důchodu,“ upozorňuje Rudolf Kraj, stříbrný olympijský medailista.

Unikátní comeback! Tyson se vrátí do ringu: Fuška, jsem celý rozlámaný

25. Duben 2020 - 10:25
Bývalý boxerský šampion Mike Tyson se chystá zpět do ringu. Třiapadesátiletý Američan uvedl, že se pustil do tréninku a chce absolvovat několik dobročinných zápasů. „To, že chce vydělat peníze pro chudý, aby jim pomohl, je hezký a myslím i dobrý nápad, ale spíš bude záležet, jak to bude všecko vypadat potom v ringu,“ komentuje návrat legendy Rudolf Kraj, majitel stříbrné olympijské medaile.

Legenda Ali: Tréninkový maniak s železnou vůlí, který pro box žil i umíral

20. Duben 2020 - 20:25
Před šedesáti lety se touto dobou chystal na olympiádu v Římě, kde pak suverénně vybojoval zlatou medaili. Ten Největší! Když se ve světě boxu zmíní toto označení, každý ví, o kom je řeč. Muhammad Ali zpropagoval svůj sport jako nikdo před ním, navíc měl mimořádný přesah i mimo ring. Stal se doslova ikonou své doby. Nic z toho by se ale nestalo, kdyby nebyl hlavně skvělým sportovcem, který bral svou disciplínu mimořádně vážně. Doslova žil v tělocvičně a dokonce pil speciální „lektvar“ pro pevné zdraví.

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2020- Login