iSport.cz

Syndikovat obsah iSport.cz
isport.blesk.cz
Aktualizace: 6 dnů 14 hodin zpět

Pěstmi proti týrání a násilí. Špičkové boxerky mají svůj ryze ženský galavečer

11. Duben 2019 - 12:00
V pražském divadle Švehlovka se v pátek uskuteční galevečer Girl Power Boxing Night vol. 2. Druhý ročník akce, na které se utkají samé ženské boxerky, má v plánu celkem devět zápasů a bude mít i charitativní nádech. S akcí je totiž spojená i organizace ROSA, jež pomáhá obětem domácího násilí a týraným ženám. „Galavečer bude o silných ženách v ringu a tyhle ženy musí být silné, aby to vše zvládly,“ vysvětlil promotér Daniel Táborský.

To tu dlouho nebylo! Čech Ducár se utká o významný pás, legendy jásají

8. Duben 2019 - 21:33
Obrovská šance pro českého bijce. Devětadvacetiletý Vasil Ducár bude 8. června bojovat v Jihoafrické republice s tamním favoritem Kevinem Lerenou o titul IBO. Jedná se o významný šampionský pás, který například v těžké váze drží nejúspěšnější boxer současnosti Anthony Joshua. Ducár do Afriky sice pojede jako outsider, ale vlastně je za to rád. „Prakticky vždy, když jsem jel do zahraničí, tak to bylo takzvaně na porážku, ale zatím jsem pokaždé nakonec vyhrál,“ prozrazuje česká jednička křížové váhy.

Konečný přichystal extra turnaj: Duel českých obrů i obhajoba titulu WBC

4. Duben 2019 - 15:00
Ústí nad Labem v sobotu rozduní box. Na mimořádném galavečeru Boxing live se bude dokonce zápasit o tři mistrovské pásy. Titul světové šampionky WBC bude obhajovat Fabiána Bytyqi proti Marii Soledad Vargasové. Turnaj ale bude vrcholit duelem českých těžkotonážních bijců Pavla Šoura s Tomášem Šálkem. Půjde přitom o bitvu generací, mezi oběma boxery je šestnáctiletá propast.

Talent ringu Sivák: Bojovníci MMA nejsou tak dobří, jak se o nich říká

29. Březen 2019 - 16:33
Ve světě bojových sportů je znám jako jeden z největších talentů posledních let. Václav Sivák jako by se s boxerskými rukavicemi už narodil. V pátek 29. března od 19 hodin se v pražské hale Královka představí na akci organizace XFN s podtitulem K-1 Legends. Mezi odcházejícími veterány ringových sportů dostaly prostor i nové hvězdy tvrdé disciplíny. A devatenáctiletý ranař z Ostravy tam rozhodně nemůže chybět.

Herec Hofmann ve Sport Magazínu: o boxu, MMA, Alim a Mostu!

14. Březen 2019 - 17:12
V roli Luďana bavil národ v seriálu Most!, herec Martin Hofmann má ale taky blízko ke sportu. Zbožňuje box, bojovníky MMA, oblíbence by našel i mezi fotbalisty a českými olympioničkami. V originálním rozhovoru pro Sport Magazín, páteční přílohu deníku Sport, vysvětluje, v čem mu aktivní sport pomáhá na divadelním jevišti a jak se skamarádil s Lukášem Konečným.

Přemožitel Klička míří do Prahy! Tyson Fury řekne fanouškům svůj příběh

25. Únor 2019 - 15:43
Poté, co se fanoušci boxu mohli potkat tváří v tvář s boxerskou legendou Mikem Tysonem, je před nimi další lahůdka. Do Česka přijede irský divočák Tyson Fury, kontroverzní chlapík, který před časem i kvůli osobním problémům ukončil kariéru, ale zvládl se opět vrátit do ringu. V Praze popovídá fanouškům i o svém divokém životě 31. května 2019, vstupenky v cenách od 1 499 korun do 7 490 korun už jsou v prodeji.

Král boxu Joshua se bude bít v Americe, soupeři slibuje demontáž ve velkém stylu

15. Únor 2019 - 17:45
Těžká váha už dlouho neměla tak nezpochybnitelného vládce. Britský hrdina Anthony Joshua už stihl ukořistit tři hlavní titulové pásy: WBA, WBO a IBF. Ještě ale nezápasil na pro box tak důležitém území, tedy v Americe. Dojde k tomu poprvé 1. června. Vyzyvatelem mu bude drzý hromotluk Jarrell Miller. „Hodlám Millera demontovat, a to ve velkém stylu,“ slibuje Joshua.

Evropští boxeři v Praze remizovali s Asií, vyhrál i Chládek

3. Únor 2019 - 0:00
Exhibiční souboj mezi předními amatérskými boxery Evropy a Asie skončil v Praze nerozhodně. Oba výběry vybojovaly čtyři výhry, o jednu na evropské straně se postarala i česká jednička Zdeněk Chládek. Petra Laštovková, Miloš Bartl a Jiří Havel naopak své zápasy vcelku jednoznačně prohráli.

Asie vs. Evropa! V Praze se utká amatérská boxerská špička

1. Únor 2019 - 15:07
Hilton rozbouří box. V luxusním pražském hotelu se v sobotu večer uskuteční mimořádný galavečer Asie vs. Evropa. Výběr ze špiček evropského amatérského boxu bude čelit bojovníkům z různých zemí Asie. Na akci nastoupí reprezentanti více jak deseti států. Barvy České republiky budou hájit například Jiří Havel, Zdeněk Chládek, Miloš Bartl nebo Martina Schmoranzová. „Bude to tak vyrovnané, že budou rozhodovat detaily,“ říká Rudolf Kraj, majitel stříbrné olympijské medaile.

Chládek: Boxeři z Asie? Skvělí, ale v Praze narazí na evropskou špičku

30. Leden 2019 - 12:57
Prahu čeká mimořádný sportovní galavečer. Výběr evropských hvězd amatérského, respektive olympijského boxu bude tuto sobotu čelit nájezdu těch nejlepších bijců z Asie. Za Česko se představí i Zdeněk Chládek, sedmnáctinásobný mistr republiky, který přiznává, že od doby, kdy se stal otcem, má větší motivaci k boji.

Kraj o Marpo vs. Rytmus: Klobouk dolů. Supermač ale čekal jen blázen

9. Leden 2019 - 5:45
Kde dělal Marpo chyby? Čím Rytmus překvapil? Jaká vlastně byla kvalita duelu rapperů? Na všechny tyto otázky odpovídal ve videorozboru zápasu Marpo vs. Rytmus bývalý špičkový boxer a majitel stříbrné olympijské medaile Rudolf Kraj. „Nejdřív jsem se zasmál, samozřejmě. Ale musím uznat, že museli udělat kus práce.“

Mayweather mu nařezal, až brečel. Podcenil jsem ho, hlesl Japonec

2. Leden 2019 - 15:55
Legendární reputace neporaženého boxerského šampiona Floyda Mayweathera nestačila. Japonský kicboxer Tenšin Nasukawa, který dostal na Silvestra od Mayweathera nařezáno a ring opouštěl po 140 sekundách v slzách, se přiznal k velké chybě: „Podcenil jsem ho…“

Marpův trenér: Výzva od Vémoly? Usmíváme se tomu, ale kdo ví...

29. Prosinec 2018 - 5:50
Na svůj zápas čekal až do jedné hodiny po půlnoci, přesto podal v zaplněné O2 areně během galavečera XFN 15 parádní výkon. Český rapper Otakar Petřina alias Marpo porazil v ostře sledovaném boxerském duelu Rytmuse, neboli Patrika Vrbovského. I přes výhru dokázal svému trenérovi Lukáši Jirkovskému přidělat pár vrásek. „Kdyby mě v ringu poslouchal víc, ukončil by to dřív. Ale i tohle k boxu patří,“ smál se po zápase Jirkovský. Jak popsal zmatky ve druhém kole a co říká na výzvu od Karlose Vémoly pro Marpa?

Kincl: Neporazit Ondruše, tak končím. UFC bych kvůli Vémolovi neodmítl

28. Prosinec 2018 - 17:10
Tři a půl minuty. Tolik stačilo rozjetému Patriku Kinclovi, aby se v rozbouřené O2 areně vypořádal se svým soupeřem. Petra Ondruše během galavečera XFN 15 ukončil už v prvním kole a vybojoval si tak odvetu s Karlosem Vémolou. „Musel jsem vyhrát, nic jiného jsem si nepřipouštěl,“ prozradil Kincl po bitvě. „Trefoval mě pěkně,“ přiznal Ondruš. Co teď mají oba v plánu?

Pomlácený Rytmus: Ty kokos. Marpo byl hodně ostrý a rychlý

28. Prosinec 2018 - 14:16
Svou boxerskou premiéru si vypíchl před plnou O2 arenou a navíc se zkušeným tvrďákem. Slovenský rapper Patrik Vrbovský alias Rytmus však veškerá očekávání předčil a i když měl ve druhém kole namále, dokázal Otakarovi Petřinovi, tedy Marpovi, odolávat všech šest vypsaných kol. „Fakt jsem rád, že jsem to ustál. Měl jsem tam takovou krizi, že jsem si říkal: ‚Ty kokos‘,“ smál se po zápase pomlácený Rytmus.

VIDEO: Podívejte se na duel Marpo vs. Rytmus, Vémolici i Kincla s Ondrušem

28. Prosinec 2018 - 13:13
Na tenhle večer se jen tak nezapomene… Uteklo vám něco z XFN 15 ve vyprodané O2 areně? Podívejte se na celé záznamy těch nejžhavějších duelů galavečera MMA a boxu: Marpo vs. Rytmus, Vémola vs. Magon, Ondruš vs. Kincl, Muradov vs. Siwy a Dvořák vs. Fatullazade.

Marpo ukázal, s čím boxoval, a smekl před Rytmusem. Co výzva od Vémoly?

28. Prosinec 2018 - 10:30
Souboj rapperů v ringu jako prázdná show? Ani náhodou. Marpo s Rytmusem předvedli v zaplněné pražské O2 areně v rámci galavečera XFN 15 pořádnou válku. Tvrdou bitvu nakonec podle očekávání ovládl Otakar Petřina alias Marpo, i když až na body. Zřejmě i kvůli tomu, že ho bolela zraněná ruka. S napuchlým kloubem pak musel ještě v noci k lékaři a fotkou se pochlubil na sociální síti. "Jsem rád, že to nakonec bylo na šest kol. Být to jen pár úderů a konec, tak z toho máme ve finále všichni ho*no," hlásil ale po zápase šťastný vítěz. A co Marpo odpověděl na pozápasovou výzvu Karlose Vémoly?

Powered by Xperd - O.s. BC Pardubice © 2019- Login